DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

O firmě

 

Něco málo o naší firmě :

 

 

Firma Ladislav Kozubík byla založena roku 1991.
 

 


Od samého počátku bylo hlavní činností provádění zemních prací na té nejvyšší možné úrovni. Dalším doplňováním strojového parku a vytvořením týmu kvalifikovaných spolupracovníků se rozsah činností dále rozšiřoval, a to zejména o dodávky celých stavebních celků především v oblasti průmyslových a dopravních staveb.

Významnou část naší náplně činí stavby kanalizačních řádů ze všech dostupných materiálů. Provádíme také veškeré vodohospodářské stavby a meliorační práce, související s odvodněním ploch určených pro další stavbu, včetně staveb studní a jejich prohlubování.

Vzhledem k rozsáhlému strojovému parku je bezproblémová i demolice objektů.

V poslední době se firma zabývá převážně hloubkovým zakládáním staveb, především pomocí vrtaných pilot a stavbou protihlukových stěn.
Provádíme i zakázky v omezených prostorech, kde není možné nasazení těžké techniky, případně zakázky malého rozsahu, kde již samotná přeprava rozměrné techniky tvoří nezanedbatelnou položku v rozpočtu stavby.
Například při stabilizaci silničního tělesa není nutné přerušení provozu, k pracím postačuje jeden jízdní pruh, dále lze pracovat v halách nebo v jiných uzavřených prostorech či pod vedením vysokého napětí a podobně.